Yeni Nesil Lada-Lada Vesta, Lada Vesta Özellikleri ve Fiyat

Araba tutkunlarının büyük bir merak ile beklediği ve özellikle de yeni modelleri ile satış rakamlarının çok artacağı öngörülen 2016 Lada modelleri sevenlerini memnun edecek. 2016 yılında farklı araba markalarının da piyasaya yeni modellerini çıkarmasının üzerine çalışmalarını daha da sıkılaştıran LADA, adından oldukça uzun yıllar söz ettirmeyi amaçlıyor. 2016 model LADA Vesta da bu amaçların karşılığının alınabilmesi için en ince detayları bile düşünülmüş bir araba olarak tasarlanmış. 2016 Lada Vesta resimleri aşağıda yer almaktadır.

Lada Vesta

Lada Vesta-2Lada Vesta-3
Lada Vesta 4

Son zamanlarda kişilerin araba seçerken en önemli kriterlerinden biri hiç şüphesiz ki sürücü koltuğu yükseklik ayarıdır. 2016 model LADA Vesta’da da bu önemli detay düşünülmüş ve aracın donanımına eklenmiş. Özellikle de kış aylarının vazgeçilmezi halini alan ısıtma özellikleri bu araçta ön koltuklar, arka koltuklar ve camlarda da bulunuyor. 1.4 turbo ve 100 beygir gücüne sahip olan güçlü motor da yine bu Rus otomobilin içerisinde yer alacak. Bu özelliği sebebi ile de üretildiği ülkenin en iyi arabası olacağı iddiaları da bulunmakta. İki farklı hava yastığı, elektrikli direksiyon ve ön camlar, sürücülere verilecek olan sürüş desteği gibi özellikler de yine bu arabada bulunacak. Fiyat bakımından da dolar bazında 7 ile 8 bin dolar arasında değişkenlik göstermesi beklenen 2016 model LADA Vesta fiyatının ülkemizde ise 40 ile 50 bin TL arasında olacağı bekleniyor. Birçok renk seçeneğinin de olacağı beklenen bu araç hem bayanların hem de bayların büyük bir keyif ile kullanacağı bir görünüme de sahip olacak. Bu araç ile birlikte herkes, en keyifli araba kullanma deneyimini yaşayabilecek.

2016 yılının hangi ayında ülkemizde satışa sunulacağı hakkında ise net bir bilgi bulunmuyor. Fakat bu arabayı bekleyen kişi sayısı her geçen gün daha da artıyor. Hemen her segmentteki kişiye hitap etmesi ile birlikte donanımı ile de göz dolduran LADA Vesta arabalarının kişilerin beklentilerini son derece başarılı bir şekilde doldurması bekleniyor. Sunulan özelliklere nazaran fiyatının bu denli uygun olması ile henüz piyasaya sürülmeden, otomobil severlerin göz bebeği olmayı başarmış.

2016 Lada Vesta Sedan modelinin yanısıra 2016 Lada Vesta Station Wagon ve 2016 Lada Vesta Cross Concept modellerinin şık tasarımları ve Lada Vesta Station Wagon ve Lada Vesta Cross Concept fiyatları ile de otomobil meraklılarının ilgisini söz konusu ile de büyük bir talep toplayacağı bekleniyor.

(Visited 415 times, 1 visits today)

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir