Amasya Prins LPG Ayanlar Otogaz Dönüşüm Sistemleri Adres ve Telefon

Amasya ilimizde Prins Otogaz Bayileri arayanlar için irtibat kurabileceğiniz LPG Servisi bilgileri burada yer almaktadır.

Ayanlar Otogaz Montaj, Kurulum ve Bakım-Tamir Servisi (Amasya Yetkili Montaj Servisi)

Adres: Küçük Sanayi Sitesi 14. Blok No:1 Merkez,  Amasya

Telefon : 0358 232 43 62

E-Posta Adresi: ayanlar_05@hotmail.com

Yetkili Kişi: Vahdet Ayan

Prins Otogaz Sistemleri Türkiye’de 61 şehirde 162 bayisiyle otomobil sahiplerine hizmet vermektedir. Firma Amasya’da bir bayii ile müşterilerine hizmet vermektedir.

1986 yılında faaliyet göstermeye başlayan Prins Otogaz Sistemleri ülkemizdeki lpg sistemleri arasında en önde gelen markalardan biridir. Yaklaşık 30 yıllık bir marka olan Prins’in 2010 yılından bu yana Türkiye distribütörü İpragaz’dır. Ülkemizde Prins otogaz sistemleri İpragaz güvencesiyle hizmet vermektedir. Söz konusu sistem Prins Silver ve Prins VSI-2 adlı iki önemli modeli satıştadır. Ayrıca VSI-DI sistemi de kullanıcılardan olumlu not almıştır. Prins’in direkt enjeksiyonlu araçlar için özel olarak ürettiği otogaz dönüşüm sistemi Direct LiquiMax(DLM) kullanan otomobil sahipleri bu sistemden oldukça memnundur. DLM LPG sisteminin en büyük özelliği, yalnızca direkt enjeksiyonlu araçlar için üretilmiş olması değil aynı zamanda en son teknolojiye sahip olmasıdır.

Prins Silver ve Prins VSI-2 modellerinin fiyatı sırasıyla 2.150 TL ve 2.700 TL’dir. Prins LPG sistemlerinin birçok otomobil markasıyla ilgili uygunluk ve kalite sertifikası bulunmaktadır.

Diğer otogaz markalarının bayiileri ve LPG servisleri için lütfen diğer sayfalarımıza da göz atınız.

(Visited 53 times, 1 visits today)

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir