Ankara Prins LPG Ege Otogaz Adres ve Telefon

Ankara ilimizde Prins Otogaz Bayileri arayanlar için irtibat kurabileceğiniz LPG Servisi bilgileri burada yer almaktadır.

Ege Otogaz Montaj, Kurulum ve Bakım-Tamir Servisi (Ankara Yetkili Montaj Servisi)

Adres: Ergazi Mah. Başkent San. Sit. 1808 Sk. No:31-33 Yenimahalle,  Ankara

Telefon : 0312 278 70 42

Fax: 0312 278 70 43

E-Posta Adresi: egeotogaz@hotmail.com

Yetkili Kişi: Mustafa Durukan

Prins Otogaz Sistemleri Türkiye’de 61 şehirde 162 bayisiyle otomobil sahiplerine hizmet vermektedir. Firma en çok bayiisinin olduğu iki şehirden biri olan Ankara’da on yedi bayii ile müşterilerine hizmet vermektedir.

1986 yılında faaliyet göstermeye başlayan Prins Otogaz Sistemleri ülkemizdeki lpg sistemleri arasında en önde gelen markalardan biridir. Yaklaşık 30 yıllık bir marka olan Prins’in 2010 yılından bu yana Türkiye distribütörü İpragaz’dır. Ülkemizde Prins otogaz sistemleri İpragaz güvencesiyle hizmet vermektedir. Söz konusu sistem Prins Silver ve Prins VSI-2 adlı iki önemli modeli satıştadır. Ayrıca VSI-DI sistemi de kullanıcılardan olumlu not almıştır. Prins’in direkt enjeksiyonlu araçlar için özel olarak ürettiği otogaz dönüşüm sistemi Direct LiquiMax(DLM) kullanan otomobil sahipleri bu sistemden oldukça memnundur. DLM LPG sisteminin en büyük özelliği, yalnızca direkt enjeksiyonlu araçlar için üretilmiş olması değil aynı zamanda en son teknolojiye sahip olmasıdır.

Prins Silver ve Prins VSI-2 modellerinin fiyatı sırasıyla 2.150 TL ve 2.700 TL’dir. Prins LPG sistemlerinin birçok otomobil markasıyla ilgili uygunluk ve kalite sertifikası bulunmaktadır.

Diğer otogaz markalarının bayiileri ve LPG servisleri için lütfen diğer sayfalarımıza da göz atınız.

(Visited 58 times, 1 visits today)

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir