Ankara Cihan Otomotiv Renault&Dacia Yedek Parça ve Servis

Ankara’da Renault ve Dacia Yedek Parça ve Servisi arayanlar için irtibat kurabileceğiniz firma adres ve telefon numarası gibi iletişim bilgileri burada yer almaktadır.

Ankara Cihan Otomotiv Renault ve Dacia Yedek Parça ve Servis

Adres: Konya Yolu No:208 Balgat / Ankara

Telefon No: 0312 286 20 20

Fax: 0312 286 20 66

Web Adresi: http://www.cihangurup.com.tr/renault-dacia/index.php

E-Posta Adresi: cagdas.oneren@cihangurup.com.tr

Firma Yetkilisi: Çağdaş Öneren

Cihan Grup ticari faaliyetlerine Erzurum’da 1987 yılında bir oto galeri ve aksesuar showroomu ile başlamıştır. Bir sonraki adımı yine Erzurum’da 1992 yılında turizm ve taşımacılık sektörüdür. 1999 yılında Erzurum ve Antalya illerindeki çeşitli ticari faaliyetlerden sonra aynı yıl içerisinde Erzurum’da Cihan ismiyle ilk tanışmasını döviz bürosu açarak başlatmıştır. 2004 yılında gruba Kars’ta Ford bayiliği, 2005 yılında ise Erzurum’da ilk Opet bayiliği eklemiştir. Erzurum’da 2009 yılında otomotiv sektöründen ikinci bayiliğini Hyundai markasını alarak devam etmiş, 2010 yılında Antalya’da 2. Opet bayiisi açılmıştır. 2011 yılında Erzurum’da 3. Opet bayiliği ve beyaz eşyada Arçelik bayiliği gruba eklemiştir. Aynı yıl içerisinde Kars’ta 2. Hyundai bayiliğini açmıştır. 2012 yılında Kars’ta 4. Opet bayiliği, Erzurum’da Nissan ve Mado bayilikleri gruba dahil edilmiştir.  2013 yılında Erzurum’da 500 kişilik öğrenci yurdu yapılarak, Kredi ve Yurtlar kurumuna kiraya verilmiştir. 2014 yılı Kasım ayında Fiat  bayiliği gruba dahil edilmiştir. Son olarak 2015 yılı başında Ankara’da Renault-Dacia bayiliği 5 katlı plazada hizmete başlamıştır. Bu işletmelerin tamamı yönetim kuruluna bağlı kurumsal bir yönetim tarzıyla işletilmektedir. Yönetim Kurulu Başkanı Hüsamettin YAVUZ, bu işletmelerinin yönetimi haricinde Erzurum Emniyet Vakıf Başkan Yardımcılığı ve Erzurum Ticaret Odası Otomotivciler Komite Başkanlığını da yürütmektedir.
Faaliyeti devam eden işletmeler;
Ford, Hyundai, Nissan, Fiat, Renault-Dacia, Opet, Arçelik, Mado bayilikleri ve Yurt,Turizm, Kiralık iş yeri aktif bir şekilde faaliyetlerine devam etmektedir.
Firmanın Vizyonu,
Faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde, yılların kazandırdığı tecrübe, kaliteli ürünler ile desteklenerek, iş ortakları olan müşteriler, bayiler, tedarikçiler ve çalışanlar ile birlikte lider olmak hedeflenmektedir.

 

(Visited 571 times, 1 visits today)

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *